Spotkania z kognitywistyką

Facebook

„Spotkania z kognitywistyką” – to cykl spotkań organizowany przez Polskie Towarzystwo Kognitywistyczne oraz Koło Naukowe Kognitywistów Uniwersytetu w Białymstoku (UwB). W tym roku najbliższe spotkanie odbędzie się online w piątek (13.11.2020), a jego tematem będą intuicje moralne.

Grafika z treścią dotyczącą wydarzenia "Spotkanie z Kognitywistyką"

Gośćmi będą autorzy książek na temat filozoficznych i neuropsychologicznych aspektów poznania moralnego: dr hab. Artur Szutta, profesor Uniwersytetu Gdańskiego specjalizujący się w problematyce epistemologii moralnej, filozofii społecznej i etyki oraz dr Szymon Gołota z Katedry Neuropsychologii Collegium Medicum UMK.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00-18.00 na platformie Blackboard Collaborate Ultra. Wszyscy zainteresowani udziałem proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy r.poczobut@uwb.edu.pl – otrzymają link do sesji.

Jak zapowiada dr hab. Robert Poczobut, prof. UwB z Zakładu Epistemologii i Kognitywistyki w Instytucie Filozofii, kolejne „Spotkania z kognitywistyką” zaplanowane są na 27 listopada oraz 4 grudnia, a potem także w styczniu. Wszystkie informacje dostępne są na stronie https://kognitywistyka.uwb.edu.pl/.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *